Anasayfa » Wordpress » WordPress HyperSpace Türkçe Teması

WordPress HyperSpace Türkçe Teması

HyperSpace Türkçe WordPress Teması

 

Merhaba güzel yurdumun güzel insanları. Türkçe çevirisini yaptığım 10. tema ile sizleri selamlıyorum. İlk başlarda içimde var olan büyük istek yavaş yavaş sönmeye başlıyor :=)

Hemen temamızdan bahsedelim isterseniz.

Temamızın rengi resimde de göreceğiniz gibi krem rengindedir. Temanın Türkçe admin paneli sayesinde birçok işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Siteye konulara ekleyeceğiniz resimler otomatik olarak 600*227 ebatlarına dönüşmekte. Bunun için yazı editörünün hemen altında Resim Linkiniz yazan yere sitenize yüklediğiniz resmin adresini yazmanız yeterli.

Temamızın kendi sayfa şablonları mevcuttur. Galeri şablonu, tüm sayfa şablonu ve iletişim şablonu bulunmaktadır. Örneğin galeri ya da iletişim eklentisi kullanmadan bunu temanız üzerinden halledebileceksiniz. Temanın hem yan hem de alt menüsüne istediğiniz bileşeni ekleyebilirsiniz. Temanın kendisine ait widgetleri yani bileşenleri bulunmakta. Özellikle galeri bileşeni tavsiye edilir. Geri kalan özellikleri siz kendiniz incelersiniz.HyperSpace-temasi

Tema Adı: HyperSpace | Tema Yapımcısı: UFO Themes | Türkçeleştiren: ÖBÖ

Son olarak belirtmek istediğim bir husus var. Kimileri yardım istiyor, zamanımın el verdiği müddetçe ediyorum. Ama kimileri bunu suistimal etmekte. Temanın yapımcısının ben olmayıp sadece Türkçe çevirisini yaptığımdan yardımcı olamaycağımı belirttiğim zaman kötü çocuk ben oluyorum :=) Demek istediğim anlaşıldı sanırım. Ufak tekfek yardımlar elbet yapılır ancak kişi benden temanın kodlarını değiştirip kendisine sunmamı istiyorsa… Esen kalın.

Bu yazı bu siteden alınmıştır

 

 

http://www.omerburakozdemir.com/hyperspace-turkce.html#ixzz3PkEVUEzd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*