Anasayfa » Genel yazılar » Önerilerim ile Web Sitemin Değerleri

Önerilerim ile Web Sitemin Değerleri

Merhaba arkadaşlar web sitemin 13.günü yani aktif olma tarihinden bugüne geçmiş gün sayısı 🙂
13 günde çok büyük bir yol kat etmiş bulunuyorum.Şimdi diyeceksiniz ne yaptın ki ? Ne yol kat ettin ?
Öncelikle web sitemin alexa kaydımı tamamladıktan sonra yanı 4 gün öncesine kadar alexa global rankım 18 milyon idi.
Şuan ise sadece 5 miyondayım ve ayrıca TR Rank eklendi ve 72  bindeyim.4günde nasıl yaptın bu kadar diye sorucaksınız.Hemen paylaşayım tek yapmanız gerekenler web sitenizi güncel tutun gunde 1 2 makale yazın özgün olmasına dikkat edin.Sosyal ağlarda makalelerinizi paylaşın arkadaşlarınızı teşfik edin sitenize girip ziyaret etmelerini sağlayın.Google Webmastertools,Yandex Webmaster tools ve Bing webmaster tools kayıtlarınızı yapın.Robot.txt ve Sitemap.xaml dosyalarını mutlaka barındırın.Site içerisinde iç bağlantılarınızı yapın.Alexa ayarlarınızı tam yapın bu konuda bir önceki makalemi okuyabilirsiniz.Ping servislerine sitenizi ping çekin.
Google indexleme konusunda makalemi okuyup uygulamanızı tavsiye ederim 1 ya da 2 gün içerisinde değilde 15dk ile 1 saat içerisinde indexleyin.Basit seo çalışmalarını yapabilirsiniz.Örneğin,forum tanıtım yazısı,blog yorumları ve sosyal profiller oluşturma vb.
Bunları yapınca faydasınız elbet görüceksiniz. Aşağıda web sitemin değerleri var kayıt etmek önemli bir kaç gün sonra neler yaptıgımı takip edebilirim dimi 🙂

ANALİZ RAPORUM

WEBSİTEMANALİZ

ALEXA RANK ve ALEXA BACKLİNK RAPORUM
akexaranks

alexabacklinks

 

GOOGLE BOTLARIN ZİYARET ve RAPOR YORUMLARI

GOOGLEBOTLAR

BUNDAN 1 HAFTA SONRASINIDA PAYLAŞAYIM ARKADAŞLAR BAKALIM 1 HAFTADA NASIL YOL KAT EDECEĞİM.SİZLERDE ÇALIŞMALARINIZI SÜRDÜRÜN.KOLAY GELSİN.

 

 

2 yorum

  1. siteyi çok beğendim.takip ediyorum düzenli.tebrik ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*