Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Nakliyat-ankara.com | Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat-ankara.com | Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Elifoğlu Nakliyat Ankara’da memurlara özel indirimler sunmaya devam ediyor. Firmamız Ankara’da 10 yıldır hizmet vermektedir ve sayısız referansı bulunmaktır. 10 yıla öze Ankara’da yaşayan memurlara Ankara evden eve nakliyat ve Ankara’dan Türkiye’nin tüm illerine nakiyatta indirim uygulanmaktadır.
nakliyat-ankara.com
Ankara nakliyatta ve şehirlerarası nakiyatta müşterilerimize sorunsuz hizmet sunan firmamız 10 yıldan beridir Ankara’da “ankara nakliyat” denilince ilk akla gelen firmadır. Firmamız son model araçlar ve asansörlü taşımacılık ile sorunsuz taşıma yapmakta ve uzman ekip ile eşyalarınızı ambalajlayarak sigortalı bir şekilde taşımaktadır.
Evden eve nakliyat öncesi eşyalarınız ve eviniz ekspertizimiz tarafından kontrol edilmektedir ve fiyat belirlenmektedir. Fiyatta ve taşıma usullerinde anlaştıktan sonra sözleşme imzalanarak eşyanızın taşınacağı gün konuşulur ve sözleşmede ne yazıyorsa harfiyen yerine gelir. Firmamız ile görüşmek ve fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz. Elifoğlu nakliyat müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

 

3 yorum

  1. elifoğlu nakliyat ile ofisimi taşıdım çok memnun kaldım tavsiye ederim

  2. elifoğlu nakliyatla evimi taşıdım kırmadan çizmeden işlerini yaptılar

  3. Yaklaşık bir hafta önce Elifoğlu nakliyat ile işyerimi taşıdım sandığımdan daha iyi bir çalışma gerçekleştirdiler. Eşyalarda bir hasar söz konusu olmadı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*