Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Dekoratif ve Estetiğin Vazgeçilmez Ürünü Haline Geldi

Dekoratif ve Estetiğin Vazgeçilmez Ürünü Haline Geldi

Dekorasyonun en gözde estetikliği tamamlayıcı unsuru olan duvarları birbirinden farklı yöntemler ile baştan yaratmanız mümkün. Bu yöntemler arasında en estetik ve kullanışlı  olan strafor duvar panelleri, genellikle taş görünümlü desenleri ile ön plana çıkmaktadır. Hava şartlarından  etkilenmeyen özelliğe sahip strafor duvar panelleri dış cephelerde olduğu kadar  iç cephelerde de kullanılarak duvarlarınızda ki huzuru ortaya çıkarırlar. duvar dekorasyonuna karar verirken neden strafor duvar panellerini seçmelisiniz ?

sahibinden10

  • Strafor duvar kaplamaları dekoratif duvar kaplama ürünleri olup uygulaması için özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan boyalı, boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir.
  • Strafor duvar panelleri dekor ürünü olmak ile birlikte aynı zamanda yalıtım malzemesi olarak da kullanılabilmektedir.
  • Strafor duvar kaplamaları kolaylıkla uygulanabilir ve aynı şekilde yine dertsiz ve uğraşsız bir şekilde uygulanan duvar yüzeyinden çıkarılabilirler. Strafor duvar kaplamaları dübel ya da vidaya gerek kalmadan yapıştırıcılarla uygulanabildiğinden esktra bir işçi tutmanıza gerek kalmaz, tasarruf etmenize olanak sağlar. Özellikle sıklıkla değişen dekorlara uygun olan strafor duvar kaplamaları ile bir gün içerisinde mekanınızı tepeden tırnağa değiştirmenize yardımcı olur.
  • Nemden ve sudan etkilenmeyen strafor duvar kaplamaları, rutubete maruz kalan yerlerde rahatlıkla uygulanabilirler. Tasarruf açısından son derece faydasını göreceğiniz strafor duvar kaplamaları sayesinde boya ve bakım derdiniz de ortadan kalkacaktır.
  • Starfor duvar kaplamaları, zehirli gazlar içermez. Haliyle alev alma gibi bir durumu yoktur iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Olası bir yangın durumunda alev tutma özelliğine sahiptir, alevleri sıçratmaz.
  • Starfor duvar kaplamalarınız ayrıca duvara uygulandıktan sonra üzerine boya sürülerek de renk değişikliğine uygun bir yapıdadırlar. Sıkıldığınız zaman sökmekle uğraşmayarak üzerini de boyamanız mümkündür.
  • Strafor duvar kaplamaları dekorasyon fikirleriniz için değişik şekillerde bürünmeye müsaittirler.Düzensiz bir tarzda dekoratif taş kombinasyon ile dış cepheleriniz, salonlarınız, restoranlarınız son derece şık ve göreni etkileyecek büyülü mekanlara dönüşebilirler. Dekorasyon için öncelikli planınız estetikse strafor duvar kaplamaları sizin için güzel tercihler olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*