Anasayfa » İnternet » Change.org ile Çocuklarımız Tedavilerini Sürdürsün

Change.org ile Çocuklarımız Tedavilerini Sürdürsün

Merhaba, arkadaşlar sizllerle bu konuda paylasıcak pek bırseyım yok fakat  internette boş boş gezmek yerine bilinçli kullanıcılar olursak birilerini mutlu edebilir hatta hayatlar kurtabiliriz sizden ricam ağaıdaki metini okuyıup linkteki anketi doldurmanız sadece 10 saniyenizi alır..Herkese iyi günler iyi bloglamalar.Umarım emeklerim,emekleriniz boşa gitmez.

Az önce “#DevletİlacımızıVersin çocuklarımız yaşasın! Ekin artık yürüyemiyor, daha ne kadar bekleyeceğiz? #EkineİlaçLazım” başlıklı kampanyaya imza verdim. Acaba sen de adını ekleyerek bize yardımcı olur musun?

Amacımız 300.000 imzaya ulaşmak, ancak bunu başarmak için daha çok desteğe ihtiyacımız var. Kampanya metnini şu bağlantı üzerinden okuyup imza verebilirsin:

https://www.change.org/p/devletilac%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1versin-%C3%A7ocuklar%C4%B1m%C4%B1z-ya%C5%9Fas%C4%B1n-ekin-art%C4%B1k-y%C3%BCr%C3%BCyemiyor-daha-ne-kadar-bekleyece%C4%9Fiz-ekineila%C3%A7laz%C4%B1m?recruiter=272630601&utm_source=share_petition&utm_medium=email&utm_campaign=share_email_responsive

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*