Anasayfa » Tanıtım Yazısı » Çevre Dostu ve Sağlam Yapılar Prefabrik Evler

Çevre Dostu ve Sağlam Yapılar Prefabrik Evler

Çevre Dostu ve Sağlam Yapılar Prefabrik Evler

Günümüz dünyası çevre kirliği bakımından alınan bir çok önlem ve yasaklamalara rağmen kirlenmekten kurtulamamaktadır. Yeni gelişen teknoloji ve alt yapı ile bir çok ürün ve kullanılan araçların bugün doğaya ne kadar az zarar vermesi için yapılan bir çok çalışma sonucu elektrikli araçların üretiminin ileride belkide zorunla hale gelmesine yol açacaktır.

Dünyamızın yerleşim alanı olarak en çok yer kaplayan öğeleri içinde yaşamımızı sürdürdüğümüz yapılar ve buna benzer zamanlarımızın belli kısımlarını içerisinde geçirdiğimiz alanlardır. Ev okul, ofis,avmler vs gibi alanların oluşturduğu bu yerlerin çevre ve doğaya verdiği bir çok zararlı faktör vardır. Yeni gelişen ve hızla gelişmeye devam eden inşaat sektöründe yeni bir teknoloji sayesinde bu zararları minimuma indiren prefabrik teknolojisi ülkemizde şuanlık sıkça kullanılmasa da ilerleyen süreçte çoğu yapılarda prefabrik teknolojisine rastlayacağız.

%90 yakın geri dönüşümü olan bu yapıların en büyük özellikleri çevre dostu bir hammadeye sahip olmalarıdır. Kulllanılan prefabrik malzemesinin kalitesine göre prefabrik yapıların en az 40 en fazla 70 senelik dayanıklılık süreçleri vardır. Kolay kullanımı ve taşınabilirliği ile dahada cezbedicidir. Prefabriğin diğer bir özelliği ise sağlamlığıdır.ülkemizin Hafif Çelik Taşıyıcı Sistemle tanışması 1999 depremi sonrasında olmuştur. Depremden etkilenmeyen ve son derece hızlı bir kuruluma sahip bu olan bu sistem birçok yerli firmanın dikkatini çekmiştir. Yapı ve imalat sistemleri dahil birçok alanda kendini göstermiştir. Prefabrik yapı sisteminde genel özelliklerinden söz edecek olursak eğer ilk önce insan hatasının minimize edildiği bir fabrikasyon alanı olarak karşımıza çıkar.

2011 yılından beri prefabrik, prefabrike ev, hazır ev, hazır konut, çelik ev, çelik konut, hazır yapı ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız hizmetler Demonte Prefabrik Yapı’nın sektöründe lider konumuna gelmesini sağlamıştır.

Prefabrik konusunda uzun yıllardır deneyimli olan www.demonteprefabrik.com prefabrik villa, ofis ve okullar konusunda detaylı bilgiyi alabileceğiniz firmadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*