Anasayfa » Kişisel » Bugün yine sevdim seni

Bugün yine sevdim seni

Sevmek, 6 harf tek kelime gibi gözüksede öyle değil  işte,sevmek bana göre hayatından vazgeçmekle denktir. Bazende canının yanabildigi en acı durumdur. Bana göre sevmek binlerce seçenekten birini seçmek değil, sadece onu tercih etmektir.

Hani derler ya sürekli “seni seviyorum” diyen erkeğe inanmayın yalan söylüyor. Bunu diyen ahmağa sakin inanmayın.
Ben bu sözü hiç sıkılmadan defalarca binlerce kez söyleyebilirim, söylüyorum da. Elbette söylemeliyiz, söyleyince ne kaybedicez ki ? Söylesenize ? Ne kaybedicez ? Hicbirsey. Yarının garantisini verebilir misiniz bana ?
Şuan bu yazıyı yolculuk yaparken yazıyorum ve gideceğim yere varmam garanti mi ? Surat dikkatsizlik sonucu otobüs takla atar ve murat hayatını kaybeder.
Bir daha asla ” seni seviyorum ”  diyemicek , sevdiği  ve hayatını ona adamış olan kızı bir daha göremicek.
Hayatta yarınların hiçbir garantisi yok seviyorsanız şuan  beklemeyin kim olursa olsun sevmek diyince aklınıza  ilk sevgili gelmesin,anneniz,babanız ya da bakkal mehmet amca olsun bu yinede seviyorum diyin. İnsanları sevmek sizi küçültmez aksine yuceltir. İnsanları seven hep mutlu olur huzurlu olur hayata bakış açısı farklı olur etrafına pozitif enerji Saçar.
Sevmek, bazen canınız yansada katlandığınız durumlar oluyor. Ben bunu hergün yaşıyorum.
En basiti siz sevdiğinizle günün 3/2 sini “kanka” diye hitap ederek konustunuz mu ?. Evet ben konuşuyorum. Çünkü ailesi beni istemiyor. Neden mi ?
Çünkü meshep farklılığından. Evet yanlış duymadınız. Sırf bu yüzden konusamiyoruz. Ama ben ondan asla vazgecmicem. Ilerde çok zorluklar yaşayacak olsakta birbirimizden asla vazgecmicez. Seviyorsanız vazgeçmeyin. Birbirinizi kaybetmeyin. Kırılırsanız bile yeniden birleşin. Alttan alın birbirinizi. Biz öyle yapıyoruz. Sogursa biriniz ısıtsın diğerini. Kaybetmek çok acı o acıyı tatmayın.
Sevin,bugün sevin şimdi sevin, her snye, her dk sevin,hayatınızın her anında sevin…
Sevdiklerinizi kaybetmeyin yarın geç olabilir.
Bugünün işini yarına bırakma demiş eskiler bir bildikleri var ki demişler. Iyiki demişler. Sevmek için güzel bir gün.
Ben bugün yine sevdim seni,sen de unutma beni sevmeyi..

Bu yazıyı niye yazdım diye soran olursa hiç sormadan ben cevaplıyorum;

“Ben hayatta sevdiğim insanları hep kaybettim, sizde kaybetmeyin,kaybetmeden o insanlara onu sevdiğinizi hissettirin,duygularınızı paylaşın. Çünkü paylaşmak güzeldir.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*